Ми виділили 3 основні помилки в управлінні бізнесом, які обмежують його зростання


1. Змішування особистих грошей власника з фінансами бізнесу

У великому бізнесі кошти власника і бізнесу чітко розмежовані. Компанія сама себе окупає, а власник регулярно отримує дивіденди і повернення інвестицій.


Але ситуація з малим і середнім бізнесом. складніша. У 80% компаній сегмента немає якісного поділу коштів. Власники легко закривають зобов'язання бізнесу з особистої кишені або беруть з каси кошти для особистих потреб.


Невміння ділити кошти завжди призводить до неприємних наслідків. Це породжує фінансовий хаос, ламає будь-які плани і фінансові прогнози. Чим раніше ви почнете ділити кошти, тим краще це буде для бізнесу.


2. Вести тільки бухгалтерський облік
Бухгалтерський облік являє собою відображення господарської діяльності підприємства, не більше. При цьому в витратах і доходах господарські операції відображаються, тільки тоді, коли по них надходять необхідні підтверджуючі документи. В результаті бухгалтерський облік не показує реальний стан бізнесу.

Впроваджуйте управлінський облік. Баланс, P & L, Cash Flow дадуть більш деталізовану і своєчасну інформацію про фінанси.


3. Відсутність стратегічного планування

Звіти про виконану роботу та результати - це 30% інформації, яка вам потрібна для прийняття управлінських рішень. 70% складають прогнози і плани.


В ході планування закладаються потреби компанії в матеріальних, фінансових, інтелектуальних і трудових ресурсах, визначаються джерела їх формування, передбачаються можливості максимально ефективного використання наявних ресурсів для досягнення цілей.

При відсутності планування Ваш бізнес ніколи не виросте, так як Ви цього просто не запланували)))

Свежие новости нашей компании прямиком на e-mail

Подпишитесь на наши ежемесячные новости и получайте более полную информацию о событиях компании.
Не волнуйтесь, Ваши данные в безопасности и спам не будет приходить!