office@symmetryplus.com.ua

Україна понад усе!

+38 (050) 499 8 499

Новини та події

Трудові відносини під час війни

 

24 березня 2022 р. набрав чинності Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах військового стану» від 15 березня 2022 р. № 2136-IX (далі – Закон № 2136). Він встановлює нові правила організації трудових відносин за умов воєнного стану для всіх підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності, а також осіб, які працюють за трудовим договором з фізичними особами.

 

Укладання трудового договору

 

На період воєнного стану сторони за згодою визначають форму трудового договору.

У період дії воєнного стану для будь-якої категорії працівників може бути встановлена ​​умова випробувального терміну при прийнятті на роботу.

З метою оперативного набору нових працівників, а також ліквідації кадрового дефіциту та нестачі робочої сили, у тому числі у зв'язку з фактичною відсутністю працівників, евакуйованих в інші райони внаслідок бойових дій, які перебувають у відпустці, просте, тимчасово непрацездатне або тимчасово непрацездатне невідомо, роботодавці можуть укладати термінові трудові договори з новими працівниками на період дії воєнного стану або на період заміщення тимчасово відсутнього працівника.

 

Перенесення та зміна істотних умов праці

 

У період воєнного стану роботодавець має право перевести працівника на іншу роботу, не передбачену трудовим договором, без його згоди (за винятком переведення в іншу місцевість, де продовжуються активні бойові дії), якщо це не протипоказано стану здоров'я працівника, тільки для запобігання чи ліквідації наслідків військових дій, а також інших обставин, що створюють небезпеку або можуть створити небезпеку для життя або нормальних умов життя людей, з оплатою праці за виконану роботу, але не нижче за середній заробіток по попередній роботі.

На період воєнного стану норми ст. 32 КЗпП щодо повідомлення працівника за два місяці про зміну істотних умов праці не діють.

 

Розірвання трудового договору

 

З ініціативи працівника

У зв'язку з бойовими діями в районах розташування підприємства, установи, організації та загрозою життю та здоров'ю працівника він має право розірвати трудовий договір за своєю ініціативою без попередження за два тижні (за винятком примусового залучення до суспільно корисних робіт у воєнний час, а також при залученні такого працівника до робіт на об'єктах, що віднесені до об'єктів критичної інфраструктури).

 

З ініціативи роботодавця

Роботодавець має право розірвати трудовий договір з працівником у зв'язку з ліквідацією підприємства, установи, організації, викликаної знищенням внаслідок бойових дій усіх виробничих, організаційних чи технічних об'єктів чи майна підприємства. Про таке звільнення працівник повідомляється не пізніше ніж за 10 днів із виплатою вихідної допомоги у розмірі не менше середньомісячного заробітку.

На період військового стану працівник може бути звільнений з ініціативи роботодавця в період його тимчасової непрацездатності, а також у період відпустки працівника, за винятком відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами та відпустки по догляду за дитиною, із зазначенням дати звільнення, який є першим робочим днем, наступним за днем ​​припинення тимчасової непрацездатності, зазначеним у документі про тимчасову непрацездатність, або першим робочим днем ​​після закінчення відпустки, за винятком випадків.

На період воєнного стану положення ст. 43 КЗпП не застосовуються, за винятком випадків звільнення працівників підприємств, установ чи організацій, обраних до профспілкових органів.

Symmetry Plus

Наші контакти

Ми раді обговорити Ваші проекти та запропонувати ефективні рішення. Зв'яжіться з нами за номером телефону, поштою або у месенджерах.