office@symmetryplus.com.ua

Україна понад усе!

+38 (050) 499 8 499

Symmetry Plus

Оптимізація оподаткування

На сьогоднішній день більшість підприємств намагаються зменшити податкове навантаження. В такому випадку краще звернутися до спеціалістів. Правильне податкове планування дозволить законно зменшити податкове навантаження Вашого бізнесу, як в цілому по підприємству, так і за окремими угодами або проектам.

Symmetry Plus

МИ ЗНАЄМО ЩО ВАМ ПОТРІБНО

01

Надійна підтримка

Ми забезпечуємо безперервність обслуговування наших клієнтів незважаючи на будь-які обставини, що виникли в Україні чи у світі.

02

Менше проблем

Ми прогнозуємо можливі ризики та заздалегідь надаємо поради щодо їх уникнення.

03

Інформаційна безпека

Ми працюємо на хмарному сервері з високим рівнем безпеки. Регулярно проводиться backup даних.

04

Зручний сервіс

Вам буде допомагати не один менеджер, а ціла команда спеціалістів, що зможуть швидко вирішити будь-яке Ваше питання.

05

Більше свободи

Вам не обов’язково самостійно занурюватися у кожне питання. Звільніть час для розвитку власного бізнесу.

06

Значна економія

Оплата лише за виконану роботу. Оптимізація податкового навантаження.

Symmetry Plus

Про компанію

Symmetry Plus – аутсорсингова компанія, яка об'єднала професіоналів у сфері бухгалтерського та податкового обліку, юридичних та митно-брокерських послуг. Компанія була створена в 2014 році та одна з перших почала працювати у форматі аутсорсингу.

На сьогоднішній день Symmetry Plus входить до ТОП-5 кращих аутсорсингових компаній України згідно таких рейтингів якості як «Лідер галузі 2019-2021», «Вибір країни 2020-2021» та «Підприємство року 2021».

Що ми робимо?

Ми допомагаємо бізнесу наших Клієнтів рости та розвиватись, знаходимо вільні ресурси, оптимізуємо податкове навантаження, підвищуємо прибутковість.

Читати далі

8

років

65

співробітників

по всій Україні

260

клієнтів

на сервісному обслуговуванні

2900

проектів

реалізовано

Symmetry Plus

Наші послуги

Позики, кредити та інші обігові кошти

Оптимізація операцій із залучення обігових коштів: безвідсоткова фінансова допомога, кредити юридичних осіб, депозити фізосіб та інше.

Необоротні
активи

Операції з необоротними активами: безоплатні необоротні активи, бухгалтерська дооцінка основних засобів, продаж, ліквідація, списання необоротних активів.

Оборотні активи
(запаси)

Операції з запасами (товарами, сировиною, матеріалами): уцінка невикористаних і списання зіпсованих товарів, перерахунок ціни.

Заборгованість
та фін. допомога

Сумнівні та безнадійні борги: списання та прощення боргу, коригуання ПДВ. Безповоротна фінансова допомога, благодійні витрати, передача майна ЗСУ.

Оптимізація
податків

Оптимізація ПДВ, податку на прибуток, ПДФО. Оптимізація податків із заробітних плат. Оптимізація експортно-імпортних операцій.

Консалтинг


Консультування з питань обчислення і сплати податків, уникнення подвійного оподаткування, корпоративних відносин тощо.

ЦІКАВА ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ?

Заповніть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб розрахувати вартість та розповісти більше про те як ми працюємо

Symmetry Plus

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Аутсорсинг бухгалтерії

Звільнився бухгалтер? Бухгалтерський облік вівся некоректно чи взагалі не вівся? Наші спеціалісти швидко приведуть Вашу бухгалтерію до ладу та допоможуть Вам у веденні бухгалтерського і податкового обліку, розрахунку заробітної плати та інших бухгалтерських питаннях.

Юридичні послуги

Ведення бізнесу потребує регулярної юридичної підтримки. Симетрія Плюс пропонує допомогу у роботі з договорами, вирішенні спорів, претензійній роботі, корпоративному управлінні, перевірці контрагентів, питаннях інтелектуальної власності та ін.

Управлінський облік

Хочете підвищити ефетивність бізнесу? Спробуйте управлінський облік від Симетрії Плюс: визначення прибуткових та збиткових напрямків діяльності підприємства, пошук внутрішніх ресурсів, прогнозування касових розривів, розрахунок точки беззбитковості тощо.

Митно-брокерські послуги

Далеко не на кожному підприємстві є досвідчений фахівець, який здатен якісно виконувати функції агента с митного оформлення. Як результат, компанія ризикує втратити цінний час та отримати штрафні санкції. Тому допомога експертів у цій сфері – невід’ємна складова успішного бізнесу.

Symmetry Plus

Новини та події

2022-06-22

Призупинення дії трудового договору в умовах воєнного стану

Війна диктує нові правила. В трудові відносини було внесено нове для України поняття – призупинення дії трудового договору.

2022-05-25

Відновлення реєстрації ПН

27 травня вступає в дію Закон №2260. Ним передбачено багато змін для платників ПДВ щодо реєстрації ПН та РК за минулі місяці війни та у майбутніх звітних…

2022-05-11

Трудові відносини під час війни

24 березня 2022 р. набрав чинності Закон України № 2136 «Про організацію трудових відносин в умовах військового стану». Він встановлює нові правила організації…

ВСІ НОВИНИ

Symmetry Plus

Наші контакти

Ми раді обговорити Ваші проекти та запропонувати ефективні рішення. Зв'яжіться з нами за номером телефону, поштою або у месенджерах.