office@symmetryplus.com.ua

Україна понад усе!

+38 (050) 499 8 499

Symmetry Plus

Допомога з експортом та імпортом

Звернення до професіонала в цій галузі – серйозна економія часу, звільнення від клопоту і впевненість, що робота буде зроблена з урахуванням усіх правових аспектів.

Symmetry Plus

МИ ЗНАЄМО ЩО ВАМ ПОТРІБНО

01

Широка компетенція

Вам буде допомагати не один брокер, а ціла команда спеціалістів, що зможуть швидко вирішити будь-яке Ваше питання.

02

Менше проблем

Прогнозуємо можливі ризики та заздалегідь надаємо поради щодо їх уникнення.

03

Чесні строки

Ми не обіцяємо того, що неможливо зробити, а також завжди чесно повідомляємо про строки оформлення документів.

04

Більше свободи

Вам не обов’язково самостійно занурюватися у кожне питання. Звільніть час для розвитку власного бізнесу.

05

Оперативність

Нові завдання беруться в роботу протягом 15 хвилин. Ми надаємо послуги незважаючи на будь-які обставини.

06

Точна вартість

Прозоре формування вартості послуг митного оформлення без прихованих умов і доплат.

Symmetry Plus

Про компанію

Symmetry Plus – аутсорсингова компанія, яка об'єднала професіоналів у сфері бухгалтерського та податкового обліку, юридичних та митно-брокерських послуг. Компанія була створена в 2014 році та одна з перших почала працювати у форматі аутсорсингу.

На сьогоднішній день Symmetry Plus входить до ТОП-5 кращих аутсорсингових компаній України згідно таких рейтингів якості як «Лідер галузі 2019-2021», «Вибір країни 2020-2021» та «Підприємство року 2021».

Що ми робимо?

Ми допомагаємо бізнесу наших Клієнтів рости та розвиватись, знаходимо вільні ресурси, оптимізуємо податкове навантаження, підвищуємо прибутковість.

Читати далі

8

років

65

співробітників

по всій Україні

260

клієнтів

на сервісному обслуговуванні

2900

проектів

реалізовано

Symmetry Plus

Наші послуги

Відділ ЗЕД з нуля


Допомога в організації зовнішьо-економічної діяльності з нуля: розробка шаблонів документів, отримання сертифікатів, реєстрація в держ. органах, навчання співробітників.

Акредитація на митниці


Акредитація та можлива переакредитація підприємства в митних органах по всій Україні.

Підбір кодів УКТ ЗЕД


Підбір кодів товарів, повна консультація по обраному коду згідно тарифного і нетарифного регулювання; розрахунок вартості митного оформлення вантажів.

Товаросупровідні документи


Допоможемо скласти та проаналізувати контракт, підготуємо товаросупровідні документи (інвойс, пакувальний лист, CMR, Книжка МДП та інші).

Сертифікати та дозволи


Отримання всіх необхідних документів для проходження процедури митного оформлення (дозвіл на давальницьку переробку, сертифікат походження товару (EUR1, СТ1) та інше).

Консалтинг


Роз’яснення особливостей застосування різних митних режимів. Консультації щодо порядку нарахування та сплати митних платежів, відносно порядку надання митних пільг та умов їх дії тощо.

ЦІКАВА ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ?

Заповніть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб розрахувати вартість та розповісти більше про те як ми працюємо

Symmetry Plus

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Аутсорсинг бухгалтерії

Звільнився бухгалтер? Бухгалтерський облік вівся некоректно чи взагалі не вівся? Наші спеціалісти швидко приведуть Вашу бухгалтерію до ладу та допоможуть Вам у веденні бухгалтерського і податкового обліку, розрахунку заробітної плати та інших бухгалтерських питаннях.

Юридичні послуги

Ведення бізнесу потребує регулярної юридичної підтримки. Симетрія Плюс пропонує допомогу у роботі з договорами, вирішенні спорів, претензійній роботі, корпоративному управлінні, перевірці контрагентів, питаннях інтелектуальної власності та ін.

Управлінський облік

Хочете підвищити ефетивність бізнесу? Спробуйте управлінський облік від Симетрії Плюс: визначення прибуткових та збиткових напрямків діяльності підприємства, пошук внутрішніх ресурсів, прогнозування касових розривів, розрахунок точки беззбитковості тощо.

Оптимізація податків

Правильне податкове планування від досвідчених спеціалістів Симетрії Плюс дозволить законно зменшити податкове навантаження Вашого бізнесу, як в цілому по підприємству, так і за окремими угодами або проектам.

Symmetry Plus

Новини та події

2022-06-22

Призупинення дії трудового договору в умовах воєнного стану

Війна диктує нові правила. В трудові відносини було внесено нове для України поняття – призупинення дії трудового договору.

2022-05-25

Відновлення реєстрації ПН

27 травня вступає в дію Закон №2260. Ним передбачено багато змін для платників ПДВ щодо реєстрації ПН та РК за минулі місяці війни та у майбутніх звітних…

2022-05-11

Трудові відносини під час війни

24 березня 2022 р. набрав чинності Закон України № 2136 «Про організацію трудових відносин в умовах військового стану». Він встановлює нові правила організації…

ВСІ НОВИНИ

Symmetry Plus

Наші контакти

Ми раді обговорити Ваші проекти та запропонувати ефективні рішення. Зв'яжіться з нами за номером телефону, поштою або у месенджерах.