office@symmetryplus.com.ua

Україна понад усе!

+38 (050) 499 8 499

Нові можливості

Кар'єра в Symmetry Plus

Кожен, хто стає частиною Symmetry Plus, має можливість на повну реалізацію своїх можливостей. Ми гарантуємо підтримку часом, ресурсами та увагою і обіцяємо, що разом ми досягнемо вражаючих результатів.

Symmetry Plus

Про компанію

Symmetry Plus – аутсорсингова компанія, яка об'єднала професіоналів у сфері бухгалтерського та податкового обліку, юридичних та митно-брокерських послуг. Компанія була створена в 2014 році та одна з перших почала працювати у форматі аутсорсингу.

На сьогоднішній день Symmetry Plus входить до ТОП-5 кращих аутсорсингових компаній України згідно таких рейтингів якості як «Лідер галузі 2019-2021», «Вибір країни 2020-2021» та «Підприємство року 2021».

Що ми робимо?

Ми допомагаємо бізнесу наших Клієнтів рости та розвиватись, знаходимо вільні ресурси, оптимізуємо податкове навантаження, підвищуємо прибутковість.

Читати далі

8

років

65

співробітників

по всій Україні

260

клієнтів

на сервісному обслуговуванні

2900

проектів

реалізовано

Symmetry Plus

Корпоративна культура

Правила, яких ми дотримуємось у роботі, та цінності, в які віримо

WOW-ефект у всьому

Ми пам'ятаємо, що у кожній справі важливий результат, і саме тому робимо все можливе, щоб перевищити очікування. Результат нашої роботи – задоволені клієнти!

ПРОСТІР МОЖЛИВОСТЕЙ

У Сіметрії Плюс можливо все! Будь-яка ініціатива чи пропозиція знайде відгук. Ми гарантуємо підтримку часом, ресурсами та увагою і обіцяємо працювати разом з вами до вражаючих результатів.

Відповідальність

Ми відкрито та чесно приймаємо наслідки своїх рішень, позитивних та негативних. Ми приймаємо відповідальність за власні помилки, навчаємось на них і не шукаємо винних.

Емоційний баланс

Ми намагаємося завжди залишатися в ресурсному стані та зберігати емоційну стійкість. Ми виявляємо позитивний настрій, емпатію до оточуючих та віру в успіх. Для нас важливі гармонія, баланс роботи та особистого життя.

Професійне зростання

Ми намагаємось постійно піднімати планку, не дозволяти собі та своїм колегам «вирости зі своїх професійних черевиків». Ми прагнемо до постійного розвитку не тільки в роботі, але і як особистості.

Здоровий образ життя

Наша команда не бере участі в Олімпійських іграх, але все ж ми займаємося спортом, проводимо багато часу на природі, намагаємося правильно харчуватися і продуктивно відпочивати.

Symmetry Plus

Більше про компанію дивіться у відео

Команда Симетрії Плюс працює над створенням якісного та зручного сервісу віддаленого надання послуг для бізнесу, як більш вигідної альтернативи штатному працівникові.

Symmetry Plus

На тебе чекає

Справедлива
винагорода


У нас динамічна система грейдування та оплати праці. В компанії діє бонусна система мотивації. Ріень зарплати переглядається відповідно до ринку.

Навчання та
адаптація


Ми любимо те, що робимо: експериментуємо, пробуємо нові техніки і методи, іноді помиляємося — але завжди прагнемо досконалості.

Масштабні
проекти


Ми надаємо інтелектуальні бізнес-рішення, що допомагають українським компаніям оптимізувати бізнес-процеси, звільняючи час для їх розвитку.

Круті
корпоративи


Для ефективної роботи потрібно вміти розважатися. Ми регулярно проводимо святкування досягнень команд, цікаві тімбілдінги, караоке, інтелектуальні та спортивні ігри, перегляд фільмів, круті корпоративи.

Комфортні
умови праці


Ми довіряємо співробітникам та оцінюємо результат, а не процес. Тому у співробіників є можливість працювати віддалено та обрати гнучкий режим роботи.

Справжня
команда


Нас вже понад 65! Звісно, ми дуже різні, проте нас об’єднує пристрасть до роботи й інтереси. В кожному відділі своя атмосфера, маленькі ритуали і звички.

Symmetry Plus

Актуальні вакансії

Symmetry Plus

Наші контакти

Ми раді обговорити Ваші проекти та запропонувати ефективні рішення. Зв'яжіться з нами за номером телефону, поштою або у месенджерах.